Hlavní menu
» Úvodní stránka
» Aktuality
» Info pro sk. "C"+"B"+"A"
» Historie klubu
» Trenéři
» Fotogalerie‎‎
» Diskuzní fórum
» Ke stažení
» Odkazy
» Rozvrh tréninků
» Napište nám

Moudrosti
Senseiem se stává člověk jen, když je za senseie považován především svými žáky, nikoliv pokud se za něj považuje on sám.

Rychlé info

Kalendář
«Duben 2024»
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Dnešní událost
Dnes se nic neděje

Karate stránky
Evropský svaz karate (European Karate Federation)
Český svaz karate
Pražský svaz karate
Shotokan klub Rajchert - Sport Union
Sport Club Flair - SK Tommi

KKA
KLUB SPORTOVNÍHO KARATE STYLU SHOTOKAN.

Karate pro děti i dospělé.

REGISTROVAT SE NA TĚCHTO STRÁNKÁCH MOHOU POUZE ŘÁDNÍ ČLENI KKA PRAHA.

AKTUALITY

Přání#62
Maty
Webmaster

Datum 23/12/11 - 20:59:24
Vážení členové KKA, rodiče, hosté. Dovolte, abych jménem našeho klubu popřál Všem krásné prožití Vánočních svátků, mnoho dárků, do Nového roku  mnoho zdraví, štěstí a splnění Všech přání.


http://karateamfora.mzf.cz/images/news/vanoce11.jpg
0 Komentáře4860 Zobrazeno

Závody 19.12.2011#61
Maty
Webmaster

Datum 19/12/11 - 22:22:23
Dne 19.12.2011 proběhl každoročně pořádaný oddílový turnaj pro naše závodníky. "Vánočního turnaje 2011" se bohužel neúčastnilo celé osazenstvo našeho klubu, ale i tak byla atmosféra perfektní.
Celkově se turnaje účastnilo 37 našich závodníků.

V kategorii "D 00-03/7" bylo výsledné pořadí následující:

1. místo: Kristian SICH
2. místo: Adam DOPITA
3. místo: Kateřina KADEŘÁBKOVÁ

V kategorii "D 8/03-05" bylo výsledné pořadí následující:

1. místo: Jakub CHUDOBA
2. místo: Daniel JURÁŠEK
3. místo: Alexandra KOŘÍNKOVÁ

V kategorii "C 02-05" bylo výsledné pořadí následující:

1. místo: David ŽŮREK
2. místo: Alexandr PAVLOV
3. místo: David ŠEVČÍK

V kategorii "C 98-01" bylo výsledné pořadí následující:

1. místo: Jakub KNESEL
2. místo: Jiří SVOBODA
3. místo: David ENDRŠT

V kategorii "B" bylo výsledné pořadí následující:

1. místo: Ahn NGUYENOVÁ
2. místo: Tomáš KOTVA
3. místo: Monika KAČALOVÁ

Všem k získání umístění gratulujeme, Ostatním závodníkům přejeme více štěstí při dalších závodech.
0 Komentáře4760 Zobrazeno

Závody 8.10.2011#60
Maty
Webmaster

Datum 09/10/11 - 23:51:43
Dne 8.10.2011 se náš KKA účastnil v Kostelci nad Orlicí závodů v karate.
Jednalo se o 10. MEZINÁRODNÍ POHÁR - OPEN KARATE WKF.
Za náš klub se závodů účastnilo několik členů ze sk. "C" (David Šůrek, David Endršt, Jakub Adamec) a ze sk. "B" (Ahn Nguyenová, Monika Kačalová, Milan Rýdl).

Na těchto závodech náš klub získal krásné dvě medaile:

2. místo v kategorii mladších žákyň, 8. a 7.kyu - Ahn Nguyenová
3. místo v kategorii mladších žákyň, 8. a 7.kyu - Monika Kačalová
0 Komentáře5352 Zobrazeno

NÁBOR NOVÁČKŮ PRO ROK 2011/2012#59
Maty
Webmaster

Datum 24/08/11 - 11:46:44
Vážení rodiče, příznivci bojových sportů.
Náš klub sportovního karate, jako Každý rok pořádá nábor nových členů, zájemců o bojové sporty. Máme zájem o děti od 6. let.
V případě Vašeho zájmu se přijďte podívat a popřípadě přihlásit do našeho klubu dne 5.9.2011 do tělocvičny HOBBY CENTRA 4.
Moc rádi Vás přivítáme a zodpovíme Vaše případné otázky.
0 Komentáře4979 Zobrazeno

Tábor Benecko 2011#58
Maty
Webmaster

Datum 01/07/11 - 21:23:05
1.7.2011
A je to tady. Konečně jsme před penzionem "Lesní zátiší" v obci Benecko a v 16,55 hodin vystupujeme z autobusu. Velmi rychle jsme se ubytovali podle předem připraveného rozpisu. Stejně byla provedena malá úprava, kdo a jak bude na pokoji, Vše po dohodě s vedoucími. V 18,00 hod byla večeře (vepřové maso na paprice, těstoviny, šťáva). Několik dětí si bylo přidat, i Hanka, naše vedoucí. Po večeři si nás vedoucí rozdělili do dvou oddílů. Potom následovala malá procházka. Věříme, že počasí bude lepší, v 21,00 hod je 14 stupňů. Všichni jsme v pořádku, doufáme, že se tábor pořádně povede.

2.7.2011
Ráno byl budíček v 7,30 hodin a po ranní očistě byla snídaně. Zde jsou formou švédských stolů, Každý si dal na co měl chuť. Zde byla "vyzrazena" táborová hra. Budeme dobývat cizí planety, jsme "MIMOZEMŠŤANI". Každý oddíl si zvolil svůj název a znak. Jeden oddíl se jmenuje GALAKŤÁCI (vedoucí Jirka + Kačka) a druhý oddíl se jmenuje OMEGA TEAM (vedoucí Pepa + Hanka). K obědu byla výborná svíčková. Po obědě a poledním klidu šli Galakťáci na zříceninu hradu Štěpanovice. Omega team šel na rozhlednu Žalý. Při tomto se již plnil první úkol "Planeta Neviditelnosti". Po tomto výkonu zaplul do našich bříšek přírodní řízek s bramborem a oblohou k večeři. Následně další hry, druhá večeře a šup do postýlek.

3.7.2011
Spí se tu na čerstvém vzduchu moc dobře. Dopoledne byla super přednáška "Fakta o vesmíru", kde bylo hodně zajímavého. Určitě se nám to bude hodit k naší hře. Následoval trénink karate, ostatní nekaratisté si užívali různé hry. K obědu vepřo, knedlo, zelo. Vzhledem k tomu, že od včerejšího večera prší, i odpoledne jsme hráli různé hry a soutěže uvnitř budovy. Sekaná s bramborovou kaší se k večeři rychle slupla a honem na film "Legenda o sovích strážcích". Po druhé večeři už jen hygiena a potom již dobrou noc. Už si moc všichni přejeme hezké počasí.

4.7.2011
Dopoledne byl trénink karate a nekaratisté opět měli spoustu her. Při tomto bylo nutné dodělat pokladničky na marťanské peníze (za získané peníze si můžeme nakupovat různý materiál na budoucí stavbu kosmické lodi). Po obědě (hovězí na pepři s rýží), se šlo do lesa a plnilo se mnoho her k táborové hře. Bohužel počasí nám stále moc nepřeje, i když už to vypadá, že bude lépe. Je pravda, že Každý oddíl dodělal ještě oddílovou vlajku a pokud by bylo horko, tak by byla škoda sedět v baráku. Po večeři (zapečené těstoviny s okurkou) chvilku osobní volno a následovalo sportovní vyžití. Druhá večeře a brzo spinkat, ráno nás čeká pořádná procházka.

5.7.2011
Po vydatné snídani se šlo pěšky do Jilemnice. Na cestu máme chleba s řízkem, housku se sýrem, tatranku, jablíčko a hodně pití, to místo oběda.  Cestou jsme snědli oběd.  Po příchodu do Jilemnice nás hl. vedoucí ihned Všechny vzal na zmrzlinový pohár. To byla ňamka.  Následovalo Krkonošské museum Jilemnice. Zde bylo mnoho věcí k vidění, např. expozice Počátky českého lyžování (s výrobou lyží, sáněk apod.), jak byl postaven zámek, kdo jej vlastnil, jak se zde žilo. Moc krásný byl vyřezávaný betlém, který hrál, hodně postaviček se pohybovalo. Krásná byla i expozice Výroby čokolád a postav Krakonoše. Po prohlídce musea byla naplánovaná Návštěva bazénu. To byla legrace. Plavání, potápění, hrátky s balónem, klouzačka a mnoho dalšího. Po bazénu zpět na chatu, večeře-masíčko na houbách, bram. knedlíček, troška her, druhá večeře a už byl Každý z nás tak unaven, že nikdo neprotestoval a šlo se spinkat.

6.7.2011
Dopoledne bylo opětovně karate, střílelo se ze vzduchovky a plnilo se hodně věcí k táborové hře. Kdo ji asi vyhraje a co bude jako odměna? K dnešnímu obědu byla bramboračka a buchtičky se šodó. Po tomto moc dobrém jídle byla Návštěva koní a dalších zvířat (Hucul farma). Jízda na koních byla nádherná, myslím, že nám zůstane spousta vzpomínek. Bylo zde i sousta houpaček a podobných věcí, ani se nám nechtělo zpět do tábora. Hlad nás přemluvil a kdo by si nechal ujít špagety k večeři. Únava byla i dnes znát. Na požádání nám byl puštěn film "Karate Kid". Někdo si dal druhou večeři a hurá spát.

7.7.2011
Po snídani si Každý vyzvedl balíček a hurá na výlet. Dneska se šlo do města Vrchlabí. Zde byla domluvena Návštěva musea "Kámen a život". Zde nám bylo vysvětleno, jak vůbec vznikají údolí, hory, jak přežívají živočichové apod. V tomto museu byla místnost, kde jsou vytvořeny potůčky a dokonce živé ryby. Byla to opravdu nádhera. Po tomto byl na chvilku rozchod. Protože nám počasí přeje, tak po návratu z Vrchlabí hurá do bazénu za penzionem. Večeře byla moc dobrá. Kuřecí prsíčka s bramborem a oblohou. Po večeři několik úkolů k táborové hře, druhá večeře a potom zase spinkat.

8.7.2011
Dnes dopoledne se opětovně plnilo několik her k celotáborovce. Musíme splnit co nejvíce planet, aby bylo jasné, kdo vyhrál. Je to dosti náročné, ale co, vydržíme. Po obědě, kdy byla rajská s knedlíkem, byl netrpělivě očekáván příjezd psovodů z PČR. Byla nám vysvětlena práce policie, následně provedena krásná ukázka poslušnosti psů, zadržení pachatele a mnoho dalšího. Po odjezdu byl orientační závod. Zde se plnilo mnoho úkolů. K večeři bylo rizoto se sýrem. Po večeři byla sauna, zde bylo hodně horko, ale moc se nám to líbilo. Po druhé večeři už byl Každý z nás hodně unaven, šlo se brzo spát.

9.7.2011
Když se Každý z nás nasnídal, byl nucen provést úklid. Dopoledne byla provedena Návštěva hasičské zbrojnice v obci Benecko. Každý z nás se těšil na oběd, borůvkové knedlíky. Odpoledne byl objednán soukromý autobus, protože nic do Jilemnice nejelo a Každý z nás chtěl ještě do velkého bazénu. Bazén byl super. Každý se tam pořádně vyřádil, byla hrozná legrace. Po večeři, kdy byl vepř. řízek s bramborou kaší, k tomu meloun. Následovala diskotéka a noční bojovka.

10.7.2011
Dneska po snídani se muselo pořádně uklidit. Všechno. Následovalo vyhlášení celotáborovky, byl slavnostní obrovský dort. Hovězí gulášek s těstovinou k obědu byl super. Ještě počkáme na autobus. Při čekání nám byl puštěn film. Už je tady autobus a jedeme domů, rodiče, už se těšíme.

Fotografie z tábora najdete: ZDE .
0 Komentáře5281 Zobrazeno

Zobrazeno 5 článků z celkového počtu 72 [ 1 2 3 4 5 … 15 ]
« PředchozíDalší 5 »Sponzoři
Pokud zde chcete mít reklamu, napište mi. PK

Reklama
Mozilla Firefox
KAZE - budo sportswear
Karate Records
Login
Jméno:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?

Hledat
Řetězec: | Nápověda

Posledních 5 zpráv
Datum 26/03/24 18:56:18
» Velikonoční svátky
Od: Pepa Poslední příspěvek
Datum 06/03/24 13:23:14
» Termín zkoušek
Od: Pepa Poslední příspěvek
Datum 25/01/24 19:15:09
» Jarní prázdniny
Od: Pepa Poslední příspěvek
Datum 19/01/24 16:04:09
» Členské známky
Od: Pepa Poslední příspěvek
Datum 24/12/23 14:39:19
» Přání a kdy začínáme v lednu
Od: Pepa Poslední příspěvek

Anketa
Co Vás baví ???
KATA
KUMITE
OBOJÍ STEJNĚ
ani jedno...
Ukaž výsledky

Statistiky
Celkem uživatelů: 4
Nově: Kuba
Uživ. Online: 0
Hostů Online: 78
Souborů: 3
Témat: 340
Příspěvků: 354

Klubová pozadí