Hlavní menu
» Úvodní stránka
» Aktuality
» Info pro sk. "C"+"B"+"A"
» Historie klubu
» Trenéři
» Fotogalerie‎‎
» Diskuzní fórum
» Ke stažení
» Odkazy
» Rozvrh tréninků
» Napište nám
» Downloads

Moudrosti
Každý má v sobě skrytou dokonalost. Chceš-li být dokonalý záleží jen jakou životní cestu zvolíš a jestli se aspoň pokusíš si pro dokonalost dojít.
*

Rychlé info

Kalendář

Dnešní událost
Dnes se nic neděje

Karate stránky
Evropský svaz karate (European Karate Federation)
Český svaz karate
Pražský svaz karate
Shotokan klub Rajchert - Sport Union
Sport Club Flair - SK Tommi

Historie - Karate klub Amfora (Amfora Praha), Hobby Centrum 4 na Praze 4 Pankrác


Začínáme v září roku 1999 v tanečním sále v Amfoře (pobočce HOBBY CENTRA 4).

Sestava prvních členů čítá pouhých 12 nadšených dětí ve věku 7-14 let. Ti kteří překonají velmi přísnou disciplínu a dodržování pravidel není mnoho, ale pokládají základy sehraného týmu, který své výsledky rok od roku zlepšuje. Tehdy začínají například : Petra Šimková a Pavel Dvořák, závodníci patřící dnes do závodnického týmu „A“.

Další školní rok je již mnohem lepší a objevují se tu jména jako Pavel Flieger, Michal Vraštil, Petra Kulísková, Martina Zahradníková, Iveta Kindlová, Stanislav Košař a Michal Buben, také dnešní ÁČKAŘI. S těmito vyjíždíme na první naše soustředění na podzim 2001 do Sedmihorek, společně s týmem SPORTUNIONU z Ústí nad Labem.

V létě 2001 vyjíždíme na první závody a semináře, kde se nám ještě moc nevede, ale věříme, že se to časem zlepší. A na závěr školního roku nás čekají zkoušky STV. Odjíždíme do Ústí nad Labem, kde nás vyzkouší pan trenér Rajchert III.DAN. O prázdninách absolvujeme další dvě soustředění, jedno v Jinolicích pořádané oddílem z Mladé Boleslavi (sestava: Hajslová, Kulísková, Flieger, Košař, Vraštil) a druhé ve Skryjích (sestava:Hajslová, Kulísková, Kindlová, Knotková, Wagnerová M, Wagnerová K, Doležal J, Doležal M, Flieger, Košař, Vraštil, Knor, Veverka).

A máme tu školní rok 2001/2002 a oddíl se nám hodně rozrůstá. Máme skupinu začátečníků od 4 do 7 let, kde zaznívají jména: Broda Lukáš, Broda David, Pávek Kryštof, Trčka Marek, Ondřej Jauernig atd. Dále je tu otevřena skupina začátečníků, kterých se tentokrát přihlásilo kolem třiceti zájemců. Zůstává tým závodníků , čili ÁČKAŘI. Máme i pomocného trenéra Víta Mansfelda. Celkem je v oddíle cca 45 karateků. Účastníme se mnoha soutěží a seminářů a za celý školní rok získávají závodníci celkem 23 medailí. Všechny jsou pro nás velmi cenné,ale ta nejcennější je zlatá a to ze světového poháru ve Švédsku, získala ji Petra Šimková.
Login
Jméno:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?

Hledat
Řetězec: | Nápověda

Posledních 5 zpráv
Datum 06/06/24 14:52:34
» Rozdělení a přihlášení
Od: Pepa Poslední příspěvek
Datum 23/05/24 12:59:27
» Průkazky skupina C - nováčci
Od: Pepa Poslední příspěvek
Datum 08/05/24 14:58:22
» Zkoušky
Od: Pepa Poslední příspěvek
Datum 26/03/24 18:56:18
» Velikonoční svátky
Od: Pepa Poslední příspěvek
Datum 06/03/24 13:23:14
» Termín zkoušek
Od: Pepa Poslední příspěvek

Anketa
Co Vás baví ???
KATA [151 hl.]59%
KUMITE [41 hl.]16%
OBOJÍ STEJNĚ [33 hl.]12.9%
ani jedno... [31 hl.]12.1%
Celkem hlasovalo: 256

Statistiky
Celkem uživatelů: 4
Nově: Kuba
Uživ. Online: 0
Hostů Online: 109
Souborů: 3
Témat: 343
Příspěvků: 357

Klubová pozadí